Сьогодні представники нової депутатської більшості вкотре спробують провести "власну" сесію Закарпатської облради

18.11.2021 09:08 232 0

Про це повідомляє інтернет-видання Віктора Балоги "Мукачево.нет"

В інформації йдеться про те, що відповідне політичне рішення було прийняте ввечері середи,17 листопада, за погодженням п'яти фракцій – "Рідне Закарпаття", "Команда Андрія Балоги", "Європейська солідаоність", "Батьківщина" та "ОПЗЖ".

Так, за інформацією "Мукачево.нет", голови фракцій узгодили свої позиції та вирішили продовжити пленарне засідання сесії Закарпатської обласної ради у четвер, 18 листопада, об 11:00 годині.

Відбулося це всупереч розпорядженню наразі чинного заступника голови Закарпатської обласної ради і виконуючого повноваження голови після відставки Олексія Петрова, представника політичної партії "За майбутнє" (не входить в коаліцію) Василя Іванча, яким  проведення другого пленарного засідання позачергової сесії Закарпатської облради призначено на 11:00 25 листопада

У такий спосіб представники нової владної коаліції планують нарешті завершити процедуру обрання нового голови ради та розглянути інші питання порядку денного.

Як стверджується, засідання буде проводитися у сесійній залі, як це передбачено регламентом.

Коаліціянти підписали вимогу про скликання сесійного засідання на 11:00 на 18 листопада. І, начебто, мають намір провести його незалежно від результату розгляду їхньої заяви В.Іванчом.

Утім, з огляду на ситуацію, що склалася, сесією в повному розумінні і це зібрання навряд чи стане. На попередньому сесійному засіданні депутати нової широкої коаліції в облраді, яка усунула з посади О.Петрова, власноруч загнали себе у правовий тупик, позбавивши обов'язків головуючого його соратника В.Іванча, але не призначивши натомість іншу особу, уповноважену, відповідно до регламенту, скликати сесію.

Тим часом всі ці події розгортаються на тлі повідомлення, що Кабмін погодив звільнення Анатолія Полоскова з посади голови Закарпатської ОДА. Останній є креатурою політичної партії "Рідне Закарпаття", яка стала одним із фундаторів нової більшості в облраді та ініціатором зняття з посади її дотеперішнього голови, представника партії "Слуга народу" Олексія Петрова.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!