"Слуга народу" вважає зрадою відмову Котляра очолити Кривий Ріг

25.08.2021 16:24 142 0

У "Слузі народу" вважають зрадою рішення Олександра Котляра скласти повноважень секретаря міської ради і таким чином відмовитися від посади в.о. міського голови Кривого Рогу, а самого Котляра назвали "некомандним гравцем".

Джерело: заява партії "Слуга народу" у Кривому Розі

 "Сьогоднішня заява Олександра Котляра про складання повноважень секретаря міської ради є зрадою.

Це рішення не було обговорено ані з депутатською фракцією політичної партії "Слуга Народу" у Криворізькій міській раді, ані з Криворізькою міською організацією партії.

Котляр жодним чином не обґрунтував свою позицію, зрадивши принципи нашої політичної сили та президента Володимира Зеленського".

У заяві також відзначається, що Котляр "не здатний взяти на себе відповідальність перед містом та його мешканцями. Він показав себе не лише як неспроможний політик, а й як зовсім некомандний гравець".

Під час засідання міськради Кривого Рогу фракція "Слуга Народу" покинула сесійну залу.

Крім того, під час засідання син покійного міського глави закликав депутатів від "Слуги народу" Олександра Фастовця та "його охорону" Максима Трача, Дениса Вікленка, Ігоря Фартушного не намагатися захопити владу у місті.

У відповідь "Слуга народу" закликала Павлова молодшого не спекулювати на смерті батька: "Ми вражені, що Ви, ще не оговтавшись від трагічної втрати, взяли участь у цій показовій виставі. Ви з трибуни закликали депутатів не спекулювати на смерті батька – ми також радимо Вам не робити цього".

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!