«Слуга народу» Горбенко фінансує ЛНР, прикриває його особисто Данілов, - розслідування журналіста

14.12.2021 15:21 417 0

Розслідування Анатолія Шарія щодо постачання шин компаніями народного депутата від «Слуги народу» Руслана Горбенко та його сім'ї до «ЛНР», пише ГолосUA.

Відео було опубліковано на каналі блогера на YouTube.

Є народний депутат від "Слуги народу" Руслан Горбенко. Він – заступник голови комітету ВРУ з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та Криму.

Руслан Горбенко, ще до того, як став народним депутатом України від «Слуги народу», від Зеленського, був замішаний у низці скандалів. Річ у тім, що Горбенко займається автомобільними шинами та підгрібає під себе ринок, видавлюючи конкурентів у тендерах не цілком законним шляхом.

Зокрема, за інформацією НАБУ, у 2015-2016 роках. «Укрпошта» замовила шини, але з тендеру неконкурентним шляхом було видавлено компанії, які пропонували шини дешевше, ніж компанія, що належить Горбенку. Також він виявився замішаним у скандалі, про який зараз уже забули, коли для броньованого «Мерседеса» Володимира Гройсмана було придбано за захмарними цінами колеса. Зокрема, компанія Руслана Горбенко продала ці шини вп'ятеро дорожче, ніж їх можна придбати на ринку.

Коли Горбенко став народним депутатом, його скандали стихли. Але у тіні бізнес народного депутата процвітає.

Є компанія «Інтершина та Ко», у співзасновниках Горбенко Руслан Олександрович та Горбенко Олександр Михайлович. Це рідний тато нардепа. Відкриваємо другу компанію «Іеьершина Компані». В засновниках знову Горбенко Олександр Михайлович та Горбенко Руслан Олександрович. Відкриваємо ще одну компанію «Інтершина УА» та знаходимо, що до 2021 року там був засновником Горбенка Олександр Михайлович. Тобто Горбенко-батько та Горбенко-син були засновниками великої кількості компаній.

Мені до рук випадково потрапили деякі документи, з яких випливає, що якась компанія, яка називається «Лугашина», веде дуже бурхливу торговельну діяльність.  Ми знаємо постачальників цієї компанії та основних покупців: "ДНР", "ЛНР", "МВС ЛНР", наприклад.

ТОВ «Лугашина» здійснює зовнішньоекономічну діяльність, імпортує товарно-матеріальні цінності з Республіки Білорусь, РФ, Кореї, Китаю, Туреччини, здійснює імпорт автомобільних шин, масел, запасних частин для автомобілів, експортує товарно-матеріальні цінності до Республіки Білорусь та «ДНР».

"Лугашина" зареєстрована за всіма правилами "ЛНР".  Ось є документ про реєстрацію компанії у «Мінюсті ЛНР» 19.02.2015 року.

Ця компанія сплачує податки до бюджету «ЛНР».

Підприємство «Лугашина» – це підприємство батька народного депутата Руслана Горбенко.  І навіть у «ЛНР» знають, що він також є засновником зареєстрованого у Києві ТОВ «Інтершина УА» – разом із сім'єю, зокрема й Русланом Горбенком, сином.


Відкриваємо договір на надання послуг з шиномонтажу від 7 квітня 2020 року.  «Торговий дім Лугашина», який надалі називається виконавець в особі директора, а з іншого боку «Міністерство державної безпеки ЛНР».
 

Маємо цікавий факт.  З одного боку, фірма Горбенко постачала за накрученими цінами шини для бойових машин, необхідних для боротьби з бойовиками.
 

А з іншого боку, вони постачають шини для машин, що борються зі Збройними силами України.  "Покупець - Міністерство державної безпеки ЛНР".

Фірма «Лугашина» має багато таких договорів, укладених з «Міністерством державної безпеки ЛНР» на постачання шин для бойових машин.

Ось договір постачання товару від 10 квітня також для «Міністерства державної безпеки ЛНР».

А тепер постає питання – як ці шини закуповує компанія, зареєстрована у «ЛНР»?  Зрозуміло, це нескладно зробити, якщо йдеться про Білорусь та Росію.  А як вони завозять шини з Кореї?  А для цього Горбенко контрактує продукцію до України, на свою українську компанію «Інтершина УА».
 

А потім, у ході транспортування, відбувається переадресація товару до міста Новоросійськ, Росія через офшорну компанію «Марсіс Трейдінг ЛЛП», зареєстровану у Великій Британії.

Тобто у Кореї шини продають Україні, а потрапляють вони до самопроголошеної республіки «ЛНР».  І в цій схемі бере участь не лише батько, який укладає контракти з «Міністерством держбезпеки ЛНР», а й син, народний депутат України від «Слуги народу» Руслан Горбенко, бо він замовляє ці шини на свою компанію та перенаправляє їх на компанію батька,  на "Лугашину".

Коли ми відкриваємо цей офшор, ми бачимо, що у них минулий імпорт ТОВ “Преміорі”, постачальника з України.  Тобто ця компанія здійснює таким чином «відмивання» шин не тільки для нашого героя.

Відкриваємо ТОВ "Преміорі", а там клієнти з РФ, Білорусі тощо.

ТОВ “Преміорі” – це компанія, яка працює в Україні, уповноважена особа директор Глиняний.  Бізнес, який ведуть окремі громадяни на території України, тісно замішаний на «мутках», які ведуть окремі громадяни на непідконтрольних територіях.  Але на це ніхто не звертає уваги.

Дійшло до того, що, за моєю інформацією, «Міністерство держбезпеки ЛНР» виписало лист подяки народному депутату України Горбенку Руслану Олександровичу.  Такого ж листа подяки отримав його батько Горбенко Олександр Михайлович.

Чесно кажучи, я не знаю, де народний депутат України Руслан Горбенко зберігає цей лист подяки від «МДБ ЛНР».  Можливо, навіть у своєму робочому кабінеті під склом, чекаючи інших часів.

Я не знаю, яку інформацію для того, щоб вести бізнес у ЛНР, надавав громадянин Горбенка, МДБ ЛНР.  Але в мене, як і у вас, може виникнути запитання: а чому ними ніхто не займається?  Адже це однозначно відомо.  Це проста схема.  СБУ могла б давно ними займатися.

Але чому ж їх не чіпають?  Пояснення є.  Я наведу невелику витримку з оперативної розробки.  Що за структура провела цю оперативну розробку, я сказати не можу, бо й сам не знаю, але, мабуть, дуже професійна структура.  Чи не «МДБ ЛНР», і не контррозвідка СБУ.

“До діяльності зазначених комерційних структур (а вище перераховані структури батька та сина Горбенка) мають безпосереднє відношення секретар РНБО Данилов А.М.  та голова «ЛНР» Пасічник Л.І., який відкрито лобіює діяльність луганських структур (керує отець Горбенка), у тому числі перед правоохоронними та контролюючими органами”.

Діяльність цих батька та сина Горбенка з підконтрольної Україні сторони, як стверджується в оперативній розробці серйозної структури, опікає секретар РНБО Олексій Данилов, який запроваджує санкції проти опонентів Зеленського, але ніколи не наклав жодної санкції на реальних ворогів України, які перебувають ще й у парламенті. 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!