Словаччина відкрила КПП для автобусів з України

01.08.2021 10:40 63 0

На осіб, які прибувають на територію Словаччини, будуть поширюватися карантинні заходи, попередили прикордонники.

З 1 серпня Словаччина відновила пасажирські перевезення з України. Про це повідомляє Держприкордонслужба в неділю.

"Згідно з повідомленням словацької сторони, з 07:00 (за київським часом) відновлюється пропуск міжнародних автобусів, що здійснюють регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, через пункт пропуску Вишнє Нємецке (з української сторони - пункт пропуску Ужгород)", - йдеться в повідомленні.

Уряд Словаччини при цьому зазначає, що на осіб, які прибувають на територію їхньої держави, будуть поширюватися карантинні заходи.

Зокрема, всі не вакциновані особи у віці від 18 років (за деякими винятками) повинні будуть пройти ізоляцію протягом двох тижнів. Ізоляція може проходити як в домашніх умовах, так і в відповідних установах.

Вийти із самоізоляції буде можна, якщо за цей час у прибулого не буде виявлено симптомів захворювання COVID-19 або якщо буде отримано негативний результат ПЛР-тесту, зроблений не раніше п'ятого дня після прибуття на територію Словаччини.

Також словацькі прикордонники нагадують про необхідність завчасної реєстрації всіх мандрівників у віці від 12 років на урядовому сайті.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!