Скільки ще держслужбовців скоротять до кінця року - Шмигаль

23.04.2021 12:00 124 0

Протягом останніх 4-х років держорганами утримуються в середньому 39 тисяч вакансій, що становить 17,7% від загальної кількості держслужбовців.

Вже у другому півріччі цього року гранична чисельність держслужбовців має зменшитись на 10%. Завершення реформи державного управління дасть змогу усунути наявні проблеми, покращити ефективність та підняти престиж посади держслужбовця.

Про це у четвер, 22 квітня, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль за підсумками наради з Міністром Кабінету Міністрів Олегом Немчіновим, заступником Мінфіну Романом Єрмоличевим і головою Нацагентства з питань держслужби Наталією Алюшиною.

"Цього року запроваджуємо пілотний проєкт щодо системи оплати праці держслужбовців на основі класифікації посад. У ньому беруть участь СКМУ, Мінфін, Мінцифра й НАДС. Надалі плануємо розширити проєкт на всі відомства", - зазначив він.

Також, за словами Шмигаля, порушили питання перегляду граничної чисельності держслужбовців, яке передбачає скорочення надлишкових посад.

"Протягом останніх 4-х років держорганами утримуються в середньому 39 тисяч вакансій, що становить 17,7% від загальної кількості держслужбовців. Це призводить до збільшення виплат надбавок за часто суб'єктивним та неефективним принципом", - поінформував прем'єр.

За його словами, вже у другому півріччі цього року гранична чисельність держслужбовців має зменшитись на 10%.

"Ми робимо важливі кроки для успішного завершення реформи державного управління, яка дасть змогу усунути наявні проблеми, покращити ефективність та підняти престиж посади держслужбовця", - резюмував він.

Раніше міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов заявив, що в зв'язку зі скороченням кількості районів повинні вивільнитися 21 тис. співробітників, а штатна чисельність новостворених районних державних адміністрацій становить 16 тис. осіб. 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!