Що пов'язує депутата Ужгородської міськради Андрія Погорєлова з Москвою

23.04.2021 17:52 119 0

Останні 7 років Російська Федерація є військовим агресором проти України, винна у смертях більше ніж десяти тисяч українців, окупації територій, проведення диверсійно підривних операцій не тільки в Україні, а і у Європейських державах та займається іншою розвідувально-підривною діяльністю.
 

У цей же час, депутат Ужгородської міської ради 8 скликання – голова депутатської фракції ПП «ОПЗЖ» Андрій Погорєлов, згідно поданої декларації, при чи немалих статках, немає нерухомості в України, але володіє нерухомістю у Москві. Також, його син Георгій здобуває вищу освіту у вищому навчальному закладі «Финансовый Университет при Правительстве Российской Федерации».
 

Чи може взагалі така особа уповноважена на виконання функцій місцевого самоврядування здійснювати свою діяльність у напрямку розвитку ужгородської громадськості, українського народу та України в цілому?
 

Можливо це ще один «агент кремля», якому спецслужби російської федерації поставили завдання займатися підривною діяльністю на шкоду України на території Закарпатській області.?

Джерело: Анонс Закарпаття

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!