Школярка з Ужгорода виграла престижний гранд на навчання у Phillips Academy Andover

14.03.2021 12:34 219 1

Юлія Соляник, учениця 11 класу Ужгородської класичної гімназії, стала першою із Закарпаття фіналісткою Ukraine Global Scholars 2020.

Днями прийшло повідомлення від фундаторів Ukraine Global Scholars, що відбір пройшла школярка з Ужгорода Юлія Соляник, пише http://prozak.info

З допомогою UGS вона отримала повний грант на навчання у Phillips Academy Andover, одної з найстаріших та найкращих шкіл в США, яка до сьогодні має великий список видатних випускників, включаючи 5 лауреатів Нобелівської премії.

До речі, Ukraine Global Scholars оголошує відбір 2021. До 15 квітня українські школярі можуть подати заявку на програму, яка допомагає талановитим учням безкоштовно вступити в найкращі навчальні заклади світу.

До 15 квітня, кожен школяр 8-11 класів, що знає англійську мову, мріє про найкращу освіту в світі, але має обмежені фінансові можливості, може податися до Ukraine Global Scholars. Однією з головних умов участі є позакласна та академічна успішність апліканта, а також згода учасника повернутися після закінчення бакалаврату в Україну на 5 років, щоб розбудовувати державу, використовуючи здобуті знання.

У 2015-ому році, українські випускники відомих університетів США заснували Ukraine Global Scholars - благодійну організацію, що щороку відбирає талановитих учнів із незаможних родин, та безкоштовно допомагає зі вступом в найкращі навчальні заклади. За допомогою цієї програми, вже 100 учасників отримали більш ніж 28 мільйонів доларів на навчання в Сполучених Штатах Америки та інших країнах.

Коментарі - 1

Ужгородець

14 бер. 2021 р., 23:55
Це дуже приємно, що в нас є такі талановиті діти! Особисто я дуже радий за неї