"Щоб не було більшого приросту хворих": Зеленський повідомив, що допоможе уникнути введення нового локдауну

09.03.2021 18:09 100 0

Степанов надалі веде перемовини про закупівлю вакцин від коронавірусу.
 

В Україні необхідно збільшити темпи вакцинації від коронавірусу і саме кампанія імунопрофілактики має стати головною відповіддю на зростання кількості хворих на COVID-19, а не локдаун. Для здійснення більшої кількості щеплень залучать спеціальні мобільні бригади МВС.

Про це йшлося на традиційній селекторній нараді під головуванням президента Володимира Зеленського 9 березня.

"Найправильнішою відповіддю на сьогоднішнє зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію є вакцинація, а не локдаун. Саме це є рішенням, щоб не було більшого приросту хворих. Ми наближаємося до середини березня і маємо надати більше можливостей людям отримати перші дози вакцини, особливо якщо вони працюють на передовій боротьби з коронавірусом", – заявив президент.

Так, Зеленський ініціює залучення мобільних бригад та ресурсів інших відомств, окрім МОЗ для збільшення кількості зроблених щеплень. Також президент запропонував ретельніше реагувати на випадки дезінформації про щеплення.

Своєю чергою, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що МВС підготувало 50 мобільних бригад, які допоможуть взяти участь у проведенні вакцинації. А голова МОЗ Максим Степанов висловив переконання, що слід тісніше співпрацювати з головами ОДА. Міністр охорони здоров’я додав, що продовжує вести перемовини щодо отримання Україною вакцин від COVID-19. 

 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!