Рішення "відміненої" Петровим сесії про його звільнення опубліковано на сайті облради. Керівник апарату поскаржився в поліцію на втручання в роботу серверу

30.10.2021 12:43 159 0

Перетягування владного канату наразі триває і відбувається на межі або й поза межею законності

Станом на 29 жовтня відставка Олексія Петрова з посади голови Закарпатської обласної ради наразі стала доконаним фактом - рішення "відміненої" ним сесії Закапатської обласної ради опубліковано на офіційному сайті вищого представницького органу Закарпаття.

У цьому сенсі сторона Миколи Тищенка і Олексія Петрова наразі ситуативно програла об'єднаній "команді" "Рідного Закарпаття" та Команди Андрія Балоги з тими, хто примкнув. Останнім вдалося знайти "аргументи", які переконали окремих працівників облради, відповідальних за розміщення інформації на сайті.

Аби закріпити результат, близьке до В.Балоги інтернет-видання "Мукачево.нет" оперативно оприлюднило скріни та навіть відео відповідних сторінок з сайту облради.

Розміщення відповідних матеріалів на сайті облради відбулося, вочевидь, в обхід заступника керівника виконавчого апарату – керуючого справами виконавчого апарату Юрія Гузинця, який ситуативно перебуває на боці відставленого О.Петрова. Останній, за інформацією вищевказаного інтернет-видання з Мукачева,  ввечері 29 жовтня "із ще двома особами зайшов у приміщення і почав відкривати кабінети. На що було викликано поліцію та повідомлено про протиправну поведінку даних осіб. Наразі на п'ятому поверсі обласної ради працює слідчо-оперативна група".

Як вказується, Ю.Гузинець вдався до таких дій начебто за вказівкою заступника голови обласної ради Василя Іванча. Останній є представником політичної партії "За майбутнє", що опинилася за бортом нової коаліції в облраді.

Інший мукачівський інтернет-ресурс - "Перший", який є рупором "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука на Закарпатті, пішов ще далі і повідомив, що, начебто, "керівника апарату облради Гузинця затримала поліція. Чиновника затримали "на гарячому" на 5 поверсі приміщення ОДА, коли той намагався проникнути в серверну з метою видалення розпорядження про звільнення екс-голови Закарпатської облради Олексія Петрова."

За інформацією Закарпаття онлайн, доконаним фактом наразі є виключно те, що Ю.Гузинець написав заяву в поліцію про втручання в роботу сайту.

Про двозначність поточної політичної ситуації у владі Закарпаття свідчить той факт, що попри те, що на сайті розміщено рішення облради про звільнення О.Петрова з посади її голови, на тому ж сайті останній досі вказаний як голова Закарпатської облради.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!