«Рідне Закарпаття» робить ставку на Юлію Тимошенко

02.02.2022 15:36 300 0

Такий висновок можна зробити з того, що на передодні Новорічних свят, з декількох десятків високих рекламних щитів, Юлія Тимошенко, як майбутній конкурент Володимира Зеленського на Президентських перегонах, вітає Виноградівчан з прийдешніми святами. Здавалося б нічого дивного, Юлія Володимирівна завжди була публічною особою, і підтримка зв‘язку з електоратом, завжди була притаманною рисою політика. Однак, все набагато цікавіше, оскільки власником рекламних бордів є перший кримінальний кнопкодав українського Парламенту — депутат Владіслав Поляк (один з чотирьох засновників закарпатського політпроєкту «Рідне Закарпаття»).

Владіслав, в минулому, будучи міським депутатом, являвся ярим Регіоналом, потім в обласній раді представником «Відродження», сьогодні входить в парламентську групу «Довіра», яка тихенько підголосовує при прийнятті важливих законопроєктів. І знову, здавалося б нічого дивного, навіть логічно, що Поляк не рекламує чинного Президента, а обвішав все місто Юлією, оскільки ще декілька тижнів тому, союз партій «Рідне Закарпаття» і «Батьківщина» в обласній раді, відправили «СН» в опозицію, однак саме цікаве попереду!З перевірених джерел відомо, що представники «Рідного Закарпаття», до яких входить і Поляк, домовилися і пообіцяли в Офісі Президента про підтримку Володимира Зеленського на президентських перегонах в разі якщо останній прийме рішення про таку участь.

І тут поміркуймо, політик, який завтра може позбутися мандата через судимість, знехтує такими домовленостями поза спинами своїх політсоюзників? Навряд чи! Скоріш за все, це - спільне рішення ненадійних союзників Банкової, яке поки що вистрілило у Виноградові, оскільки Поляк є найхоробрішою особистістю «Рідної» четвірки, він завжди демонструє своє зневажливе ставлення до лідерів сьогоднішньої влади, і тепер перший засвітив майбутній «туз в рукаві»!

Нагадаємо, що Владіслав Поляк став першим кримінальним кнопкодавом.

Джерело: Василина Крюк

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!