Путін: Результат США в Афганістані - самі трагедії

01.09.2021 12:20 126 0

"Результат нульовий, якщо не сказати, що в мінус все пішло", оцінив Путін перебування США в Афганістані.

Результатом двадцятирічної присутності США в Афганістані стали самі трагедії. Про це заявив президент Росії Володимир Путін на зустрічі зі школярами в центрі Океан у Владивостоці в середу, 1 вересня, пише Інтерфакс.

"Двадцять років американські війська були присутні на цій території і двадцять років намагалися, можна сказати про це, нікого не ображаючи, цивілізовувати людей, які живуть там, впроваджувати свої норми і стандарти життя в найширшому сенсі цього слова, в тому числі і політичній організації суспільства... Результат - самі трагедії, одні втрати і для тих, хто це робив, - для США, і тим більше для тих людей, які живуть на території Афганістану. Результат нульовий, якщо не сказати, що в мінус все пішло", - заявив Путін.

"Якщо хтось відносно когось щось робить, то він має виходити з історії, культури, філософії життя цих людей у найширшому сенсі, має підходити з повагою до їх традиції, - переконаний президент. - Ззовні неможливо нав'язати нічого. Ситуація повинна дозріти, а якщо хтось хоче, щоб вона зріла швидше, якісніше, треба допомагати людям", - додав він.

За його словами, "допомагати потрібно цивілізованим способом, акуратно і не поспішаючи".

"Без урахування всіх цих факторів, у тому числі, й історичного характеру, домогтися чогось позитивного майже неможливо", - сказав Путін.

Теги: новини

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!