Представникам партії ОПЗЖ не місце ні в Мукачівській, ні в жодній раді в Україні - Балога

25.03.2022 19:31 157 0

Народний депутат Віктор Балога розповів про ситуацію, яка склалась сьогодні перед позачерговою сесією Мукачівської міської ради.

"Сьогодні відбулася сесія Мукачівської міської ради. Розглядалися питання звільнення з посади секретаря ради - представниці ОПЗЖ та звернення щодо збройної агресії путіна проти України.

На сесію зібралися депутати усіх фракцій, крім фракції ОПЗЖ, які були недопущені до входу у будівлю міської ради у зв'язку з тим, що президент підписав указ про заборону діяльності проросійських партій на час воєнного стану. Представникам цієї партії нема чого робити у жодній раді в Україні. Тому я особисто не впустив депутатів ОПЗЖ на сесію і не дозволив їм пройти. Натомість, поліція та силовики за вказівкою губернатора, почала чинити спротив мені з намаганнями пропустити депутатів ОПЗЖ. Поліція "по безпредєлу" затримала людей, які були поруч зі мною за, ніби то, спротив", - написав Віктор Балога у себе на сторінці у Фейсбук.

Нардеп звернувся до обласного керівництва партій, з проханням визначитись у їх головних цілях

"Хлопці, у мене до вас питання: ви зглузду з'їхали? Якщо ви досі не помітили у нас іде 28 день війни з росією! А ви захищаєте пропутінських шавок? Коли президент веде спротив на усіх фронтах, захищає нашу країну усім доступними способами. Коли військові ведуть війну з окупантом, коли гинуть мирні мешканці, діти! А ви тут в тилу займаєтеся фактично диверсійною діяльністю проти державних інтересів України! То на чиєму ви боці? Ви вирішили зробити гарячу точку у найбільшій громаді області?

Зрозумійте одне, люди вас розірвуть як газету, бо місцева влада опирається на волю людей і сьогодні закарпатці, всі як один, відстоюють проукраїнську, продержавницьку позицію. Не зважаючи на те, хто і що робить чи не робить в обласній державній адміністрації!

Також звертаюся до обласного керівництва партій Слуга народу, Рідне Закарпаття, Європейська солідарність, За майбутнє: ви на боці держави чи ваша задача підтримувати ОПЗЖ для розхитування ситуації в області? Ви обрали самий невдалий час для зведення політичних рахунків. Визначтеся нарешті, що для вас головне: Україна чи дріб'язкові прагнення самоствердитися. Закінчиться війна, отримаємо перемогу, тоді можете знову продовжувати займатися своїми дріб'язковими пакостями", - додав Віктор Балога.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!