Понад 31 тисячу гривень шахраї обманом змусили чоловіка перевести з банківського рахунку

07.03.2021 18:28 131 0

В іншому випадку чоловік чотири рази заплатив шахраю за онлайн-купівлю светра.

У Луганській області до поліції звернулися двоє чоловіків, які стали жертвами шахраїв. Ті обманним шляхом змусили віддати їм гроші. Один переказав понад 31 тис. грн, інший – 4,5 тис. грн.

Про це повідомляє Луганська обласна поліція.

Чи знайшли шахраїв, правоохоронці не уточнюють.

Перевів на рахунок понад 31 тисячу гривень просто так
У місті Кремінна чоловікові зателефонував невідомий, який представився працівником комерційного банку. Сказав, що, мовляв, картка чоловіка заблокована, тож йому потрібно перевести свої гроші на інший рахунок, який ніби вже на його ім’я створили. Довірливий чоловік повірив і переказав 31200 грн.

Чотири рази заплатив за купівлю светра
Житель Попасної вирішив купити в Інтернеті жіночий светр. Після замовлення йому зателефонували з прихованого номера й сказали оплатити товар наперед. Покупець погодився. Після перерахунку грошей йому знову зателефонували й сказали, що гроші, мовляв, не прийшли. Наївний чоловік оплатив удруге. І так – чотири рази на загальну суму в 4,5 тис. грн.

Як не потрапити на гачок шахраїв:
 

  1. не перераховуйте гроші невідомим особам;
  2. якщо кажуть, що у вас проблеми із карткою, завершіть розмову та зверніться до найближчого відділення свого банку, або зателефонуйте за номером гарячої лінії, який вказаний на зворотній стороні картки;
  3. під час купівлі товарів в Інтернеті користуйтесь послугою післяплати, розраховуйтеся за товар після його отримання. 

 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!