Питання тарифів на електроенергію вирішать на РНБО

28.07.2021 13:29 145 0

З 1 серпня сюрпризів з тарифами на електроенергію для населення не буде, запевнив президент.

Питання тарифів на електроенергію для населення розглянуть на засіданні РНБО. Про це повідомив президент Володимир Зеленський в ході форуму Україна 30 в середу, 28 липня.

"Я вважаю, що ми повинні зробити все, щоб ціни на електроенергію для людей не піднімалися. По-друге, це фейкова інформація, що з 1 серпня ціни на електроенергію для людей будуть вищими. Сильно підміняють поняття, тому що для якихось підприємств щось зростає, але я б тут не говорив би про суспільство", - зазначив Зеленський.

Президент повідомив, що попросив винести це питання на засідання РНБО цього тижня, "щоб люди зрозуміли, що з 1 серпня сюрпризів не буде".

"Я вважаю, що у нас є населення, яке не може собі дозволити платити навіть 1,68 гривень. Тому РНБО розглядатиме це питання і розглядатиме можливе зниження ціни на електроенергію для цих категорій населення", - додав Зеленський.

Тим часом, на порядку денному засідання уряду винесено постанову про продовження терміну дії існуючого тарифу на електроенергію ще на місяць - до вересня.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!