Питання щодо звільнення голови Закарпатської ОДА Полоскова знято до осені

30.07.2021 11:05 195 0

Резонансне питання порядку денного обласної ради щодо звітування голови обласної державної адміністрації, який може призвести до висловлення недовіри та відставки Анатолія Полоскова як креатури "опозиційного" "Рідного Закарпаття", було культурно знято напередодні вчорашньої сесії.

29 липня, на другому пленарному засіданні третьої сесії Закарпатської обласної ради VІІІ скликання відбулися кадрові зміни в керівництві ради. Так своїх посад позбулися перший заступник голови облради Андрій Шекета від "Батьківщини" та інший заступник О. Петрова – Денис Ман від "Європейської Солідарності". 

Далі новим заступником голови Закарпатської облради обрали екс-регіонала Василя Іванча від партії "За майбутнє".

Також, згідно з попереднім порядком денним, який був оприлюднений разом із розпорядженням О. Петрова ще 16 липня і 29 липня мав розглядатись "звіт голови обласної державної адміністрації про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету, рішень ради із зазначених питань, і делегованих обласною радою повноважень", який у разі оцінки як "незадовольний" мав стати підставою для  відставки "ріднозакарпатського" Анатолія Полоскова.

Як виявилось, дане питання було виключено з порядку денного ще за декілька днів до сесії. І про це обласна влада фактично змовчала. Інформація про таке рішення відсутня і на офіційному сайті обласної ради, і в протоколах комісій, тим більше що останні досі не оприлюднені.

Як інформує Закарпаття онлайн, рішення про звільнення  А. Полоскова з посади керівника області практично прийняте, питання лише в часі його реалізації і, попередньо, дане питання буде вирішено вже восени. Ну і в тому, якою буде тональність відставки: жорсткою, "на виліт", чи тихою, "за згодою сторін".


 

 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!