Після резонансу з крадіжкою в громади Ужгорода зеленої зони, в депутатів прокинулись "совісті"

02.12.2021 10:57 129 0

Просять мера накласти вето на рішення, яке підтримали своїм голосуванням.

Так, у коментарі у Фейсбуку «щодо ситуації по «зеленій зоні» на Тімерязева (саме так – у пості В.Глаголи – ред.) в Ужгороді» очільник фракції «Рідного Закарпаття» в міськраді Віталій Глагола, котрий разом з усіма членами «дерибанної» більшості міськради вкотре підтримав своїм голосом крадіжку в громади чергової зеленої зони, раптом згадав, що півроку тому ним «було ініційовано залишити в детальному плані території паркову зону». І навіть пригрозив криміналом управлінню архітектури та містобудування та закликав АТОвців М.Марчишака, які, як раніше системно долучаються до реалізації «дерибанних» устремлінь влади обласного центру, «прийти на засідання комісії та написати заяви про відкликання своїх клопотань». При цьому висловив сподівання, що «учасники АТО, які подавались на ці ділянки будуть свідомими і відмовляться від ідеї отримувати діялнку на зеленій зоні». Ба більше того, письмово звернувся до міського голови Б.Андріїва з пропозицією «з метою врахування громадських інтересів, запобігання конфлікту між мешканцями та місцевою владою» внести зміни до вже прийнятого детального плану території і запланувати в цьому місці замість притягуваної владою «громадської забудови» «зелену зону». Яка і так передбачена в цьому місці Генеральним планом Ужгорода, про що і попереджав перед голосуванням колег-«дерибанщиків» депутат Валентин Штефаньо.

Так, пів року тому В.Глагола, за інерцією, був ще трохи іншим, аніж тепер. А до виборів – цілком іншим, обіцяючи громадськості в своєму телеграм-каналі, в разі обрання, продовження довиборчих гучних розвінчувань земельно-майнових афер влади Б.Андріїва.

Не сталося: місце сидіння визначило нову схему поведінки, і «гучні розвінчання» «журналіста-розслідувача» В.Глаголи з плином часу тихенько здулися до участі вже депутата і голови провладної фракції В.Глаголи в «дерибанних» голосуваннях більшості з отакими от нечастими виправданнями у випадках значного негативного суспільного резонансу.

Про що й нагадали «совісному» В.Глаголі в коментарях до його посту ужгородці.

Теж саме у випадку керівника «Європейської солідарності» у міськраді Андрія Риби. Взявши участь у черговому земельному «дерибані», останній, після скандалу з оприлюдненням поіменного списку голосування, раптом вирішив у Фейсбуку, що «Зелені зони забудовуватись не будуть!». Посипав голову попелом і констатував, що «сталася помилка». Мабуть сама. Без його участі.

"Безумовно, ці земельні ділянки виділяти під будівництво було не можна,навіть попри те,що містобудівною документацією це дозволено», - написав у Фейсбуку А.Риба.

Дозволено? Тому що так сказав «земельник» О.Чепкий, запопадливо вибігши під час сесії до мікрофона, аби захистити свою і всіх зацікавлених кишені? Забувши при цьому згадати, що є генплан і топтатися по ньому – злочин?

«Совість» А.Риби проснулася не сама, а колективно. Разом з іншими «совістями» тих, хто своїм голосом на сесії так само спланував рух «дивідендів» від цієї земельної оборудки у напрямку себе улюблених. «Совісті»-підписанти всіх політичних мастей у звернененні до Б.Андріїва вирішили, що він має накласти на підтримане ними рішення вето, аби вони ще щось в цьому плані «довивчили». Хоча довивчити депутатським "совістям" треба, раз і назавжди, єдину річ: що якщо генпланом в тому чи іншому місці передбачено зелену зону, нічого іншого тут бути не може апріорі. І всі інші рухи в цьому плані – це банальний «дерибан», що тягне за собою кримінал для його ініціаторів.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!