Одіозний нардеп від ОПЗЖ Кива "склав" іспит на право бути адвокатом

08.09.2021 09:15 196 0

Якщо він таки стане адвокатом, то, наприклад, його не зможуть обшукати без окремої ухвали та присутності представника Ради адвокатів.

У січні поточного року народний депутат від проросійської політичної партії "Опозиційна платформа – За життя» Ілля Кива склав іспит для отримання права на адвокатську діяльність. Зробив він це у Закарпатській обласній кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури.

Про це повідомляє Bihus.Info.

Журналісти виявили відповідний запис у реєстрі на сайті Національної асоціації адвокатів України.

Очолює Закарпатську обласну кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури Петро Немеш.

Проте іспит  лише один з етапів.

"Після іспиту кандидат має пройти 6 місяців стажування в адвоката з досвідом не менше ніж 5 років. Особа, яка проходить стажування, повинна виконати план стажування (підготовка процесуальних документів, ознайомлення з чинним законодавством тощо) і підготувати звіт. А потім має зібратися Рада адвокатів регіону, ознайомитися зі звітом і затвердити його. Теоретично, Рада адвокатів Закарпатської області має збиратись у вересні, відповідно, уже скоро стане зрозуміло, чи стане Кива адвокатом. Якщо так  він отримає привілеї, наприклад, його не зможуть обшукати без окремої ухвали та присутності представника Ради адвокатів»,  зазначила адвокат Марія Музичка.

У коментарі "Суспільному" І.Кива підтвердив цю інформацію. У відповідь на запитання, чи планує він проходити піврічне стажування адвокатом, нардеп відповів, що "всі його дії вибудувані в рамках закону". Також Киву запитали, чи планує він працювати адвокатом у майбутньому. "Звичайно. І не лише адвокатом, а ще й проповідником і дитячим психологом",  відповів нардеп.

Нардеп Кива є фіґурантом багатьох корупційних скандалів і незаконних оборудок, тому і в цьому випадку, вочевидь, йдеться про очевидну корупцію.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!