Низка депутатів Голосу залишають партію

29.07.2021 12:34 102 0

Про вихід з партії Голос у день її з'їзду оголосили щонайменше п'ятеро народних депутатів.

Низка народних депутатів Голосу в четвер, 29 липня, оголосили про вихід з партії. Про це повідомила нардеп Олександра Устинова у Facebook.

Про це вони заявили в день з'їзду партії, відмовившись також від участі в ньому.

За словами Устинової, на з'їзді не будуть представлені 75% партійців і місцевих депутатів.

"З'їзд формувався виходячи не з кількості партійців і депутатів, представлених в місцевих громадах, а за лояльністю до керівництва", - заявила вона.

Про вихід з партії також оголосила депутат Ольга Стефанішина, до заяви про вихід приєдналися Юлія Клименко, Соломія Бобровська і Ярослав Юрчишин.

Заява Стефанішиної про вихід з партії Голос

"Голосу більше не існує як партії, за якою стояли потужні команди і осередки. Тепер це партія імені однієї людини - Кіри Рудик, яка (партія) існує виключно на папері", - зазначили нардепи.

Ситуацію прокоментувала голова партії Голос Кіра Рудик.

"Ми наголошуємо, що базових ідеологічних розбіжностей з колегами у нас немає. І впевнені, що вони розуміють, що як депутати, обрані від партії Голос, повинні продовжити виконувати програму партії, з якою ми виграли вибори", - заявила Рудик.

Вона подякувала колегам за спільну роботу і зазначила, що ставиться до їхнього рішення вийти з партії з повагою, "тому що дійсно останні події показують, що спільна робота з будівництва партії неможлива".

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!