Народний депутат Василь Петьовка заручився підтримкою американського мільярдера Алекса Ровта, щоб вирішити свої особисті політичні та бізнесові проблеми?

22.06.2021 15:43 1077 0

Алекс Ровт купує голоси обласних депутатів?

В телеграм-каналі «Новини з полонини»  недавно була опублікована цікава інформація: «24 червня нас очікує цікава сесія облради. Для недовіри голові ОДА потрібно 2/3 голосів облради. Алекс Ровт готовий платити обласним депутатам по $50.000 за те щоб вони не голосували за зняття Полоскова.»

Сенсація? Фейк? Чи може ця інформація має під собою реальне підґрунтя?

Відомо, що американський мільярдер Алекс Ровт родився і виріс в Мукачеві. На сьогодні в місті  має декілька об’єктів нерухомості. Найбільш бурхливу підприємницьку діяльність Алекс Ровт розвернув під час мерської каденції Василя Петьовки.

Цікаво відмітити, що при сприянні Алекса Ровта, міський голова Мукачева Василь Петьовка у 2005 році, на запрошення голови Нью-йоркського муніципалітету Гіффорда Міллера, відвідав Нью-Йорк, де в знаменитому Сіті-холі йому була вручена Почесна грамота за значні заслуги в просуванні демократичних процесів, а також за особисту відвагу, яку Василь Васильович проявив під час скандальних мукачівських виборів.

Першим привітав з нагородою Василя Петьовку Алекс Ровт, який був серед почесних гостей в Сіті-холі.

Мер Мукачева Василь Петьовка, в знак подяки, дозволив Алексу Ровту будувати  “хмарочос” на набережній річки Латориці, в центральній частині Мукачева.

Якби цей задум був реалізований, то історичному вигляду прекрасного Мукачева було б завдано непоправної шкоди. Наступне керівництво Мукачева дозволило побудувати тільки п’ятиповерховий будинок. З відносинами Василя Петьовки та Алекса Ровта, здається, все зрозуміло.

А при чому тут, поки що, голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков?

По-перше, Анатолій Полосков – це креатура Василя Петьовки та останній плацдарм впливу народного депутата на політичні на економічні розклади в області.

По-друге, Анатолій Полосков під час перебування на посаді керівника виноробної фірми «Чизай» теж встановив певні партнерські та ділові відносини з Алексом Ровтом.

Чому б не підтримати свого бізнесового партнера, тим більше якщо в тебе є певні плани на розвиток свого бізнесу в Закарпатті? Свій губернатор в цьому випадку не лишній.

Хабар залишиться хабарем, навіть, якщо, можливо, вручає його американський мільярдер.

Щоб мати стовідсоткову гарантію, що Полосков залишиться в кріслі губернатора, Василь Васильович 21 червня організував черговий вояж голови Закарпатської облдержадміністрації в столицю. Не просто організував, але й сам поїхав в якості «політичного інструктора» губернатора: куди, в які високі кабінети відкривати двері. Попередня поїздка Анатолія Полоскова та його першого заступника Мирослава Білецького в Київ була невдалою. Микола Тищенко зі своєю командою «слуг» перехопив ініціативу. Про це я вже писав у своїй публікації «Микола Тищенко: Адженда не змінюється!»

«Губернаторський марафон» продовжується. Політичні та бізнесові інтереси однієї людини, народного депутата Василя Петьовки понад усе! Інтереси області? А вони тут в розрахунок не приймаються. Уже й зараз багато важливих державних  структур ліквідовано або переведено в сусідні області, дороги ремонтують підприємства, юридичні адреси яких знаходяться у Львові, Івано-Франківську та інших населених пунктах за межами області. А це мільйонні втрати місцевого бюджету.

Чи потрібно це нам? Ні. Чи потрібно це Анатолію Полоскову? Теж можна сказати – ні. Анатолій Олександрович талановитий керівник, менеджер, який зробив виноробну фірму «Чизай» однією з передових в області та знаю в Європі, але поганий і недосвідчений політик та чиновник.

Шкода, що Анатолій Полосков став черговою «жертвою» Василя Петьовки. З подачі народного депутата, може втрати всякі перспективи кар’єрного росту.

24 червня 2021 року планується проведення чергової сесії Закарпатської обласної ради. Цікаво, чи «спрацюють» гроші американського

Джерело: «Фенікс слово»

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!