Народні депутати хочуть відсторонити з посади міністра охорони здоров'я

03.04.2021 13:06 376 0

Народні обранці розпочали збір підписів щодо проведення позачергового засідання Верховної Ради, на якому мають розглянути відставку Максима Степанова з посади міністра охорони здоров'я.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України, член депутатської групи "Партія "За майбутнє" Дмитро Лубінець.

"Через бездіяльність Степанова наразі локдаун - необхідний захід. Національний антиковідний штаб проводить наради заради нарад. Повинен бути результат - координація всіх міністерств для забезпечення лікарень необхідним обладнанням, киснем, щоб люди не помирали… Я можу чітко стверджувати: кожна смерть від коронавірусу в Україні - це особиста відповідальність Степанова, який не робить загальних правильних речей і не вибудував чітку систему протидії розповсюдженню коронавірусу", - зазначив нардеп.

Окрім цього, парламентар зазначив, що депутатська група "Партія "За майбутнє" збирає підписи за відставку очільника МОЗ та скликання позачергової сесії Верховної Ради з цього питання.

"Народних депутатів не влаштовує діяльність Степанова, вже декілька місяців ми збираємо підписи за його відставку. Зараз до цього процесу приєдналися депутати зі "Слуги народу", яким вже набридло захищати Степанова, і які зрозуміли, що постійне впровадження локдаунів - це не вихід… Наразі ми розпочали збір підписів щодо проведення позачергового засідання Верховної ради фактично заради одного питання - відставка Степанова", - заявив Лубінець.

Згідно з інформацією нардепа від "Слуги народу" Дмитра Гуріна, постанова про засідання щодо відставки Степанова зібрала вже 90 підписів. Серед них - голова Комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!