Нардеп Лерос розповів, хто може бути причетний до "зливу" відео з компроматом

14.09.2021 13:14 78 0

Позафракційний народний депутат Гео Лерос заявив, що відео, на якому схожа на нього людина бере гроші за нібито імітацію злочинів проти себе, було записано у кабінеті нардепа від "Опозиційної платформи - За життя" Вадима Столара.

Про це Лерос повідомив у пості на Facebook.

"На мою думку, це відео зроблене в кабінеті у пана Столара... На мою думку, це сам Столар записував розмови в своєму кабінеті багато років, і Столар злив ці записи і змонтував, щоб мене дискредитувати заради Зеленського та Єрмака", - розповів Лерос.

Нардеп каже, що події, які нібито мали місце на відео, були зафіксовані ще у 2016 році до того, як Лерос став депутатом. За його словами, зі Столаром його познайомив мер Києва Віталій Кличко з "метою фінансування столичних арт проектів".

"Передавав інформацію Столар особисто у себе в офісі, але без жодних фінансових стосунків чи зобов'язань з моєї сторони. Тому спроба прив'язати події 2016-18 років до 2020 року є маніпуляцією!", - додав нардеп.

Лерос зазначає, що теми розмови на відео були зовсім іншими, а на самому відео змонтовані зустрічі з різних років. При цьому гроші йому передавали "при великій кількості свідків, тому що це не є злочином, чи секретом".

Окрім того, Лерос зазначив, що Столар був одним із його "інформаторів", завдяки якому стало відомо про "діяльність" керівництва СБУ, у тому числі "смотрящих" Баканова; про те, як "кум Єрмака Тищенко носив коробки з баблом в офіс президента"; про "фальсифікації виборів на окрузі депутата Терентьєва для Кличка" та "матеріали корупції Кличка та його оточення".

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!