На Закарпатті запобігли нелегальному вивезенню за кордон комплектуючих до військових літаків

21.02.2022 15:39 179 0

Служба безпеки України, у ході реалізації комплексних заходів щодо запобігання та нейтралізації загроз у сфері обороноздатності нашої держави, запобігла незаконному переправленню через митний кордон авіаційних комплектуючих військового призначення.

За даними слідства, до оборудки причетний мешканець Житомирської області, працівник ІТ сфери. Чоловік намагався приховано переправити до однієї з європейських країн допоміжну частину подвійного призначення. Це – запасна частина до радіолокаційної станції літака АН-26Б, яка разом з тим, може використовуватися як комплектуюча до літаків у військовій авіації.

Нелегальний вантаж виявили у легковому автомобілі під час митного огляду на пункті пропуску «Тиса». Для уникнення викриття чоловік сховав «товар» за пасажирським сидінням, в ніші для інструментів.

Наразі комплектуючу деталь вилучено. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України.

Триває слідство для встановлення всіх обставин та причетних до оборудки осіб.

Джерело: пресслужба УСБУ в Закарпатській області.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!