На Закарпатті підприємство з виробництва будматеріалів нелегально видобувало підземні прісні води

21.04.2021 13:07 225 0

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області провела планову перевірку ТОВ «Дельта КМБ», яке займається виробництвом будівельних матеріалів з випаленої глини (черепиця, цегла) та має високий ступень ризику для навколишнього природного середовища від провадження господарської діяльності.

Держінспекторами під час перевірки встановлено, що підприємство у період з 15 по 28 лютого 2021 року здійснювало видобування підземних прісних вод для забезпечення власних потреб без дозволу на спецводокористування (порушення вимог ст.49 Водного Кодексу України). Сума збитків, заподіяних державі, складає 458,18 гривень.

Крім того, зафіксовано, що ТОВ «Дельта КМБ» не проводяться заходи щодо здійснення контролю за дотриманням нормативів гранично-допустимих викидів (ГДВ) в атмосферне повітря, а також відсутній журнал обліку відходів.      

До адміністративної відповідальності згідно ст.ст.60. 78, 82-4 КУпАП за результатами перевірки притягнуто трьох посадових осіб, накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафів та вручено припис про усунення виявлених порушень.

Для добровільного відшкодування заподіяних збитків ТОВ «Дельта КМБ» виставлено претензію, повідомили в управлінні Державної екологічної інспекції у Закарпатській області.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!