На Закарпатті підприємець ухилився від сплати податків на загальну суму понад 8 мільйонів гривень

26.03.2021 17:58 97 0

В Закарпатській області виявлено ухилення від сплати податків фізичною особою на загальну суму 8 млн 301 тис грн.

Працівники відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Закарпатській області за результатами опрацювання відомостей, наданих ГУ ДФС у Закарпатській області, провели аналітичне дослідження фінансово-господарської діяльності фізичної особи – платника податків, що пов’язана з будівництвом житлових будинків та продажу житлової і не житлової нерухомості у період з 2014 – 2019 роки.

Встановлено, що протягом цього періоду платник єдиного податку здійснював будівництво багатоквартирних житлових будинків за видом діяльності 41.20 «Будівництво житлових і нежитлових будівель» та набував квартири у свою власність після введення цих об’єктів нерухомості в експлуатацію на підставі внесення записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно державними реєстраторами та приватними нотаріусами. Потім квартири реалізовувались на підставі договорів купівлі-продажу, які посвідчувались нотаріально.

Будівництвом житлової та не житлової нерухомості «єдинник» займався систематично протягом 2014 – 2019 років і не відображав даних доходів у податковій звітності.

Будучи зареєстрованим фізичною особою – підприємцем та перебуваючи на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності, після перевищення обсягу доходів максимальної суми, що дає йому можливість перебувати на цій системі оподаткування, не перейшов на загальну систему оподаткування і не зареєструвався платником податку на додану вартість, що привело до несплати ПДВ та податку на доходи фізичних осіб на загальну суму 8 млн 301 тис грн. Зазначає ДПС у Закарпатській області.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!