На Закарпатті нардеп-кнопкодав Поляк намагається втретє отримати дозвіл на "мініГЕСівську забудову" Шопурки

20.09.2021 13:44 500 0

ТОВ "Енергія гір плюс", пов'язана із першим кримінальним нардепом-кнопкодавом Владіславом Поляком, продовжує тероризувати великобичківців планами побудувати МГЕС на заповідній гірській річці Шопурка.

Як повідомляє журналістка Олена Мудра, при двох негативних висновках ОВД від департаменту екології ЗакОДА, у 2019 та 2021 роках, фірма пішла на спробу отримати "зелений тариф" втретє.

Повідомлення про планову діяльність з'явилося у випуску місцевої газети від 18 вересня. В той же час в єдиному реєстрі ОВД присутні лише два попередні. Тобто нового немає. Як пояснили у відділі ОВД Міндовкілля, так могло статись, наприклад, через зауваження до поданих документів, які повернули на опрацювання. Або ж через інші технічні причини. 

Аргументами департаменту екології у відмові на дозвіл побувати МГЕС на Шопурці є, зокрема, те, що долина річки Шопурка - об'єкт Смарагдової мережі. А також те, що будівництво не відповідає Генплану селища. Крім того, обидва звіти з ОВД не відповідали вимогам закону, через відсутність у них повної інформації.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!