На Закарпатській митниці ДБР виявило "схему" в оформленні фури

08.07.2021 19:17 201 0

6 липня 2021 року на митному посту Мукачево Закарпатської митниці співробітниками місцевого ДБР затримано при спробі виїзду з ЗМК черговий вантажний автомобіль, цього разу із товаром «запасні частини до с/г техніки» отримувачем якого є ТОВ «Маріола Інвест».

За наявною оперативною інформацією митна декларація на окремі товари, в момент виїзду, не була оформлена митниками, а також по ній був наявний ризик «211 – залучення до огляду співробітників підрозділу протидії контрабанді», який успішно проігнорований посадовцями митного поста, повідомляє Сайт міста Ужгород.

Наразі триває переогляд товарів по дорученню ДБР.

Варто нагадати, нещодавно на митному посту Лужанка Закарпатської митниці співробітниками ДБР були зупинені два мікроавтобуси з незадекларованими італійськими товарами вагою 1700 кг, які прослідували поза митним контролем із зловживаннями з боку посадових осіб митниці, за даними фактами на підставі інформації з ДБР, управлінням протидії митним правопорушенням складено два протоколи про ПМП за ст.ст. 471, 482 МКУ та призначено експертизу ? по вартості товарів.

Найцікавіше те, що митники-фігуранти справи вже успішно переведені керівником Закарпатської митниці Пожо М.С. на нові посади в реформовану митницю одними з перших, як «найблагонадійніші митники», замість того щоб призначити відносно них службове розслідування та відсторонити від виконання посадових обов‘язків.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!