На ремонт дороги Виноградів-Олешник виділили 10 мільйонів гривень

22.05.2021 15:11 101 0

Одна з найбільших проблем, на думку закарпатців, це якість місцевих доріг.

На жаль, місцеві бюджети не спроможні забезпечити відновлення доріг власними силами. Тому народні депутати клопочуть над виділенням додаткових субвенцій із Державного бюджету для ремонту проблемних ділянок автошляхів краю.

Саме таку субвенцію отримала Виноградівщина на ремонт дороги Виноградів-Олешник. Про це у своєму профілі у соцмережі повідомив народний депутат України Владіслав Поляк.

«На превеликий жаль, сьогодні місцеві бюджети не можуть в повному обсязі забезпечити відновлення автошляхів.

З року в рік це викликає обурення наших земляків, які справедливо запитують, куди йдуть кошти, стягнуті з кожного літру придбаного палива та сплачених ними податків.

Саме тому наша команда працює над балансом виділення коштів для ремонту доріг з місцевих, обласного та Державного бюджету.

Результатом такої співпраці з Урядом стало виділення 10 мільйонів гривень на продовження розпочатого нами капітального ремонту дороги «Виноградів – Олешник».

Це чергова субвенція з Державного бюджету, де вкотре було враховано інтереси рідної Виноградівщини», – ідеться у дописі політика.

Народний обранець на цьому не зупинятиметься, оскільки у межах його виборчого округу є ще чимало доріг, які потребують ремонту.

«Ремонт доріг в межах мого виборчого округу триває.

Це дає наснаги та вселяє оптимізм і віру в те, що спільними зусиллями нам вдасться привести дорожню галузь в порядок!» – резюмував Владіслав Поляк.

Джерело: Zak-insider

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!