На митному посту "Ужгород" затримали двох митників, що вимагали хабар за безперешкодне оформлення транспорту

01.06.2021 19:25 130 0

ВБКОЗ Управління в рамках кримінального провадження від 12.01.2021 (ч. 3 ст. 368 КК України) задокументовано схеми вимагання та отримання неправомірної вигоди посадовими особами Закарпатської митниці ДМС України від суб’єктів ЗЕД за не створення штучних перешкод при пропуску на митну територію України товарів та транспортних засобів.

Так, 29 травня в ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій в рамках даного кримінального провадження співробітниками ВБКОЗ Управління за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури спільно з СВ 5 ТУ ДБР в м. Ужгород задокументовано факт отримання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 7200 головним державним інспектором та старшим державним інспектором МП «Ужгород» Закарпатської митниці ДМС від представника ЗЕД за не створення штучних перешкод при митному оформлені пропуску на територію України легкових транспортних засобів.

Зокрема, фігурантів кримінального провадження затримали «на гарячому». У ході огляду місця події відшукано предмет неправомірної вигоди, вирішується питання щодо затримання в порядку ст. 208 КПК України фігурантів КП.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!