На чийому боці Мукачівська поліція? В кінці дописати: Цікаво чому ці всі люди ще все на волі?

21.04.2022 11:04 106 0

"Як  і обіцяв, сьогодні не пустив сепаратистів від ОПЗЖ до Мукачівської міської ради"

Така заява Віктора Балоги була сьогодні оприлюднена  на сайті Мукачівської міської ради. Зауважу, не на особистій сторінці, а на сайті державного органу! Що ж передувало. На днях група депутатів Мукачівської міської ради хотіла зареєструвати звернення (рішення) депутатів про позачергове скликання сесії Мукачівської міської ради. Це звернення у депутатів прийняти ВІДМОВИЛИСЬ!!!, повідомивши, що ВЕСЬ секретаріат Мукачівської міської ради захворів, а загальний відділ виконавчого комітету НЕ МАЄ ПРАВА!!! Приймати будь-які документи від депутатів! У всіх державних (бюджетних) установах на момент перебування працівника на лікарняному замість нього має  виконувати роботу (повноваження) інший працівник. Так працює державна установа. Цього у Мукачівській ратуші немає (чи не хоче бути).

Сьогодні мав можливість побувати на цьому балогані (інакше його назвати не можу). Хотів опрацювати зняті відео, та професіонали з «М-студіо» зробили це швидше за мене.

Я ж, в свою чергу, хочу зупинитись на деяких аспектах подій, які не потрапили в репортаж та спробувати зрозуміти сьогоднішню подію.

ЗАКОННІСТЬ

В ч. 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування» зазначено «Сесія сільської, селищної, міської, районної у місті ради повинна бути також скликана за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради…», а в ч. 9 ст. 46 цього ж Закону: «У разі якщо посадові особи, зазначені у частинах четвертій та шостій цієї статті, у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб'єктів, зазначених у частині сьомій цієї статті,… сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради…». Тобто, депутати подали пропозицію міському голові в кінці березня, але, натомість, щоб скликати сесію як того вимагає Закон, Андрій Балога проігнорував це і виніс розпорядження про призначення ЧЕРГОВОЇ сесії з порядком денним, кардинально іншим, який вимагали народні обранці. Тож депутати вирішили скликати сесію самі. Думаю це законно.

ПОЛІЦІЯ

Наскільки мені відомо, депутати Мукачівської міської ради, знаючи, що таке може статись, звернулись до керівництва поліції з проханням забезпечити безперешкодний доступ до сесійної зали, АЛЕ… Як видно на відео, Начальник слідства Мукачівського РУП, пан Гиндрюк НЕ ЗМІГ забезпечити безперешкодний доступ (хоча поліції на паркувальному майданчику ЦНАПу було більш ніж достатньо). Даний начальник НЕ ЗМІГ, ідентифікувавши особу, яка перешкоджала вільному доступу депутатів до сесійної зали, попередити правопорушення (або злочин) та не затримав дану особу. Трохи відійду від теми, щоб пояснити. На відео Балога В., говорить, що це він не пускає депутатів ВСІХ фракцій на територію міської ради зокрема. Насправді це не так. Хто там був присутній, чітко бачив, що Балога В. давав вказівки (команди), як ми пам’ятаємо, директору охоронної фірми «Форт». На що спромігся Гиндрюк П. П. – це запропонувати депутатам заяву про вчинення кримінального злочину (класифікація, виходячи із слів начальника слідства,-стаття 351 кримінального кодексу). Хоча, як на мою думку, можна розглядати і статтю 109 того ж кодексу 

Мабуть пану Гиндрюку не вистачає того пороху, який є у підполковника,здається Приходько (але можу помилятись), який дав команду затримати та доправити у відділок 19 осіб 23 березня 2022 року. Доречі, за інсайдерською інформацією на даного підполковника з боку керівництва Закарпатської обласної поліції чиниться тиск.

Хочу також зазначити, що один із місцевих депутатів телефонував безпосередньо Начальнику Мукачівського РУП, пану Шкирті Анатолію Івановичу, але той трубку не брав. Яка причина ігнорування дзвінка від місцевого депутата Начальником поліції наразі невідомо.

Підсумовуючи, можна з впевненістю сказати, що слова Балоги А. В.: «І якщо правоохоронці в області не хочуть бачити порушення з вашого боку…», є безпідставними, оскільки сьогодні, нажаль поліцейські під керівництвом Начальника слідства Гиндрюка П.П., зробили все можливе, щоб позачергова сесія міської ради відбулась не в приміщенні Мукачівської ратуші.

Балога В. І.

Тут, як то кажуть, без коментарів. Зв’язок Балоги-старшого з Медведчуком та Януковичем в минулому ні для кого не таємниця, а тому прикриватись такими словом як «патріотизм» - це якось банально звучить з його вуст.

Дивує поведінка пана Балоги В. І. На відео видно як він, я б сказав, вимагає від пані Чубирко сказати вголос, що путін-ху@ло, чи загарбник, чи терорист. На що пані Яна відповіла, що путін-загарбник. Після чого назвав чи то її, чи то всіх депутатів «сепаратистами». Можу лише припустити, чому пані Яна не сказала першу фразу, яку так хотів почути Балога-старший. Це-вихованість. Так вихованість (дехто не знає, що це таке), яка не дозволяє людині нецензурно висловлюватись.

Натомість один із депутатів на камеру телефону сторо.. особи, яка не пускала депутатів, заявив, цитую: «путін-ху@ло, медведчук-ху@ло, балога тоже-ху@ло». Причому повторив це декілька разів. Зазначу, депутат був від бувшої ОПЗЖ.

Другий момент, який обурив багатьох присутніх, це те, що Балога-старший. У присутності поліції, може собі дозволити вихопити з рук жінки документи і покласти їх собі в карман (на відео це видно). Зазначу, що документи потім він вернув, але сам факт залишається фактом.

Третє, що обурює, це те, що Балога В. І. сам. Тобто ОДНООСІБНО, вирішує, скільки депутатів можуть пройти в сесійну залу (керівники фракцій).

Оцінку діям скандального, не побоюсь цього слова, нардепа нехай дають відповідні органи. (Хочу зазначити, що під час всього цього дійства були помічені як працівники прокуратури, так і СБУ які просто спостерігали!!!

Балога А. В.

Стосовно мера Мукачева. Про нього говорить заголовок його ж статті, розміщеної на сайті, який належить його родині: «Андрій Балога: Не політичним невдахам і проросійським силам вказувати, що робити в Мукачеві». Так от виходячи із даної писанини випливає, що на думку Балоги А. В. – він ЄДИНИЙ обраний громадою. А всі депутати, які також ОБРАНІ ГРОМАДОЮ – це його приставки. Тому депутати для нього це, цитую: «політичні невдахи» та «шакали». А, забув, ще «моральні виродки».

Цікаво чому ці всі люди ще все на волі?

Підсумок

Далі буде… Думаю 28 квітня.

 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!