МОЗ оновив список країн: "зеленої" зони стало більше

05.03.2021 18:04 709 0

Більшість держав, як і Україна, "зелені". 

Міністерство здоров’я України 5 березня оновило список країн "червоної" та "зеленої" зон з урахуванням поширення COVID-19. Загалом у переліку 194 країни, із них 54 - "червоні", а 136 - "зелені".

Про це йдеться на сайті МОЗ.

В списку вказано інформацію щодо кількості активних випадків захворювання на коронавірус на 100 тис. населення в кожній країні. Перелік країн "червоної" зони скоротили і таких держав нині 54.

Список країн "червоної" зони: Чехія, Чорногорія, Естонія, Сейшельські Острови, Монако, Ізраїль, Словенія, Латвія, Албанія, Швеція, Угорщина, Молдова, Мальдіви, Нідерланди, Італія, Польща, Австрія, США, Іспанія, Болгарія, Литва, Кіпр та інші.

Список країн "зеленої" зони відкриває Україна. Також у переліку: Румунія, Білорусь, Велика Британія, Греція, Португалія, Туреччина, Хорватія, Грузія, Німеччина, Данія, РФ, Канада, Коста-Рика, Оман, Шрі-Ланка та інші. 

Зауважимо, після повернення з "червоних" країн потрібна самоізоляція чи ПЛР-тест на COVID-19. Якщо результат тесту буде негативним, 14-денний карантин не потрібен. Можна і достроково припинити самоізоляцію, зробивши знову ж таки ПЛР-тест і отримавши його негативний результат. 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!