Мер Ужгорода відмовився звільнити чиновницю-"шахрайку" Полтавцеву, бо це "зачіпає її права"

13.07.2021 09:42 157 0

Влада Ужгорода проігнорувала вимоги громадськості щодо звільнення "майнової" чиновниці Тетяни Полтавцевої, впійманої на хабарі, та стала на її захист.

Відповідну відповідь, датовану 8 липня, було оприлюднено владою Ужгорода на петицію містян про звільнення з посади начальника Управління майном Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Тетяни Полтавцевої 

Як повідомляє Закарпаття онлайн, міський голова Богдан Андріїв зазначив наступне: "Електрона петиція «Про звільнення з посади начальника Управління майном Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Полтавцевої Т.В.», зареєстрована на офіційному сайті Ужгородської міської ради, містить спонукання до порушення прав та свобод зазначеного службовця... За своїм змістом, Ваша петиція, зачіпає права Полтавцевої Тетяни Вікторівни, що гарантовані їй Конституцією України та спеціальними Законами України, і тому, за наслідками її розгляду, відсутні правові підстави для звільнення вказаної посадової особи на сьогоднішній день". 

Із даної відповіді слідує, що влада Ужгорода жодним чином не збирається реагувати як на обурення містян щодо фактів зловживання чиновницею своїм службовим становищем та маніпуляцій з комунальним майном Ужгородської територіальної громади, так і на офіційні обвинувачення у вчиненні шахрайства, висунуті Т. Полтавцевій правоохоронцями.

Повний текст відповіді можна прочитати на платформі електронної демократії E-DEM "Місцеві петиції".

Нагадаємо, 2 липня прокуратура "злила" через суд "хабарницьку" справу "майнової" чиновниці Тетяни Полтавцевої.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!