Масштабна пожежа на Закарпатті: знищено алкоголь на 12 мільйонів гривень

31.07.2021 11:51 183 0

Загоряння сталось 29 липня, о 11:30. Під час ремонтних робіт спалахнув дах на складі, який імпортери алкоголю орендують у місцевого механічного заводу. Пожежу гасили 44 пожежники майже добу. Будо залучено 12 одиниць техніки.

За словами власника фірми вогонь знищив алкоголю на 12 мільйонів гривень таких брендів, як Pilsner, Gambrinus, Kozel, Krušovice, Dudak, Prosecco Montelvini та обладнання. Це тільки попередній підрахунок.

Про наслідки пожежі журналісту Віталію Глаголі розповів Петр Весели, власник фірми «Богемія-бір», яка імпортує алкоголь із Європи. Каже, усе через необережність ремонтників:

 

«У нас на складі в той час були працівники, ремонтні роботи велись на даху складу. Наскільки я розумію, їх замовив власник заводу. От під час цих робіт і сталось згорання й працівники почали тікати з даху. Пожежники гасили майже добу, бо на механічному заводі не працювали пожежні гідранти поряд зі складом. А сам склад під митним контролем.

Після гасіння пожежі - ми написали заяву в поліцію, а справу передали простому дільничному, кий з нами навіть не зв’язався. Я громадянин Чехії і якби в Чехії відбулась пожежа такого масштабу - на вухах би стояло усе керівництво і була б порушена кримінальна справа. Могли загинути люди, які в той момент були на складі. Я буду звертатись до чеського консула за допомогою, бо я бачу, що справу намагаються “замнути”. Бо тільки бездіяльні гідранти на заводі - привід для кількох кримінальних проваджень. Не було навіть експертів на місці пожежі, аби встановити причини. Це нонсенс».

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!