Львівський суд заарештував антивакцинатора Стахіва на 2 місяці

19.11.2021 11:11 247 0

Галицький районний суд м. Львова постановив узяти під варту на 60 діб львів'янина Остапа Стахіва, якого підозрюють у діях, спрямованих на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади з можливістю внесення 998 тисяч грн як застави.

Таке рішення під час сьогоднішнього засідання ухвалив суддя Олег Юрків, інформує Інтерфакс-Україна.

Адвокат Стахіва заявив під час засідання, що його клієнта викрали з районної лікарні у Сваляві Закарпатської області. Водночас слідчий надав до суду довідку від медиків про те, що стан здоров'я Стахіва дає йому змогу брати участь у судовому засіданні.

Сам Стахів розповів журналістам, що в нього підвищений тиск.

Як повідомлялося, 16 листопада співробітники СБУ оголосили Остапу Стахіву підозру у скоєнні злочину, передбаченого статтею 109 КК України (дії, спрямовані на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади).

За даними СБУ, спецслужба блокувала діяльність антиукраїнської мережі, яка під "антивакцинаторськими" гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в країні. За даними СБУ, учасники групи закликали до"насильницької зміни конституційного ладу".

Сам Стахів відкидає звинувачення у спробах повалення конституційного ладу і зв'язках із Росією.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!