Локдаун, так локдаун. Якщо ні – готуйтеся помирати вдома: Голубовська розповіла про "поле бою" в лікарнях

31.03.2021 11:45 92 0

В Україні зараз просто необхідно вводити жорсткий локдаун, каже лікарка.

Офіційну статистику коронавірусу в Україні можна на 10 множити, на п'ять так точно. Наразі в країні уже просто пожежа.

Про це відома лікарка Ольга Голубовська розповіла в інтерв'ю УНН.

За її словами, зараз просто необхідно вводити жорсткий локдаун.
 

"Ви бачите, що зараз ми без локдауна просто не обійдемося. Причому ввести його потрібно грамотно: поговорити з епідеміологами, максимально перевести всіх на роботу онлайн і школи теж - це один з розсадників інфекційних захворювань... Наша освіта страждає з 90-х років і нічого за рік не трапиться, а те що зараз твориться в клініках - розуму не піддається, це Бородіно. Нам треба зараз всім пережити цей період. І якщо зараз грамотно накласти обмежувальні заходи, то все одно відділення інтенсивної терапії тижні три будуть переповнені. Погіршуватиметься стан тих, хто зараз тільки захворів. І іншого нам не дано. Але транспорт потрібно залишити працювати. Звичайно, всі хто може залишитися вдома, повинні залишитися вдома. Зараз є можливість організувати доставку продуктів. Школи закрити, вузи. На місяць потрібно залишити працювати тільки медичний персонал... У нас вже хворі покотом лежать, як на полі бою: і мертві, і живі... Це кошмар. Залишити працювати медичні установи і забезпечити їм обслуговування", - каже лікарка.

Голубовська також прокоментувала наповненість транспорту. "Метро, звичайно, не повинно бути забитим. І дійсно питання: куди ці люди всі їдуть? А для цього перевіряти потрібно. Локдаун, так локдаун. А у нас в торговому центрі закрили місця продажу шкарпеток, і люди стоять в божевільних чергах за якоюсь їжею - це неправильно", - обурюється медикиня.

Вона додала, що агітувала за всеукраїнський локдаун ще чотири тижні тому. "Я бачила, що в клініках. А зараз люди кричать про допомогу. Просять знайти хоч щось. Кисневого концентратора купити не можна. А ми не можемо знайти, тому що немає просто нічого. Біля хворих немає персоналу - відкрилися відділення, де кисень проведено, а немає санітарок, сестер - взагалі нікого", - розповідає Голубовська.

За словами лікарки, "у нас популізм зашкалює у всьому".

 "Я не епідеміолог, а інфекціоніст і це не мої рішення, але я за локдаун виступаю вже давно. Люди добрі, готуйтеся тоді вдома помирати. Я думаю, держава потягне виплатити людям мінімальні зарплати, щоб вони місяць посиділи вдома. Але якщо ми цей ланцюжок не розірвемо...", - підсумувала Ольга Голубовська. 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!