Лікарі прогнозують кінець пандемії цього року: за яких причин це станеться

05.03.2021 18:32 108 0

Лікар прогнозує, що пандемія коронавірусу закінчиться влітку 2021 року. 

Останній місяць спостерігається зменшення кількості летальних випадків від коронавірусу. Так, протягом останніх 20 днів кількість щоденних смертей в світі, пов'язаних з COVID-19, зменшилася до 10 тисяч. 

Про це розповідає лікар-інфекціоніст Андрій Волянський на своїй сторінці у соцмережі.

За його словами, у березні можна очікувати подальше зниження до 8 тисяч на добу, в квітні - до 6 тисяч. У травні можливий різкий спад кількості смертей - до 2-3 тисяч і менше. Причин такого спаду три, вважає Андрій Волянський.

"Перша - природний імунітет. За офіційними даними в світі інфіковано 1,5% населення, в самих постраждалих локаціях - близько 10-12%. Реально ця цифра в 5 і більше разів вище. Тобто в США не 9% інфіковано, а 45%.
Друга - штучний імунітет. На сьогодні в світі вакциновано 280 мільйонів, на 1 червня ця цифра виросте до 1 мільярда чоловік або 13% населення Землі.
Третя - закінчення холодного сезону в Північній півкулі", - розповідає лікар.

Він додає, що протягом всього 2021 року у світі фіксуватимуть нові випадки коронавірусу і серед них нові летальні. Восени почнеться третя хвиля, яка буде набагато слабкіше другий. Але активна фаза пандемії завершиться до літа 2022 року. 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!