Колишній правоохоронець із Закарпаття торгували зброєю та ртуттю на Львівщині

12.10.2021 12:05 425 0

Троє злочинців, серед яких є й колишній правоохоронець, торгували зброєю, боєприпасами та ртуттю у Дрогобицькому районі. Банда більше двох місяців регулярно продавала заборонені речовини. У вівторок, 12 жовтня, прес-служба обласної прокуратури повідомила, що злочинців вдалося затримати.

За даними слідства, усі троє затриманих – мешканці Закарпатської області. Троє злочинців, один з яких раніше працював у правоохоронних органах, більше ніж два місяці торгували у Дрогобицькому районі вогнепальною зброєю, набоями та ртуттю.

Торговців було затримано на гарячому, під час продажу пістолета та набоїв за 2 тис. доларів, а також понад півкілограма ртуті. Вже під час обшуків у помешканні злочинців поліція знайшла ще понад 200 бойових припасів до вогнепальної зброї, а ще 25 кг ртуті.

З власних джерел ZAXID.NET відомо, що ртуть злочинці планували продати закордон. Її використовують для виготовлення бомб, а також як отруту.

Слідчі дії ще тривають, тому більше деталей щодо затриманих у прес-службі не повідомляють, зокрема їхній вік.

Відомо лише, що організатору банди уже офіційно повідомили про підозру та взяли під варту. Щодо двох інших злочинців питання про підозру ще не вирішене.

 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!