Кількість отруєних школярів у Хмельницькому зросла

11.09.2021 15:45 74 0

В різні медичні установи, в тому числі до сімейних лікарів, вже звернулося 92 дітей.

Кількість дітей, які отруїлися в харчоблоці навчального закладу в Хмельницькому, зросла до 92, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Як повідомили правоохоронці, інформацію про перші 4 випадки госпіталізації дітей поліцейські отримали 7 вересня. Відтоді кількість госпіталізованих дітей і дітей, які лікуються вдома, зростає.

Згідно з інформацією Хмельницького обласного центру контролю і профілактики хвороб, станом на 18:00 10 вересня в різні медичні установи, в тому числі до сімейних лікарів, звернулося 92 дітей з навчального закладу з діагнозом "гостре отруєння невстановленої етіології".

У підрозділи поліції звернулися 39 батьків. На даний момент слідчі встановлюють стан здоров'я інших дітей. За фактом масового отруєння розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням) КК України. В рамках розслідування призначено низку експертиз.

Навчальний заклад поки перейшов на дистанційну форму навчання. Робота харчоблоку припинена.

У працівників закладу, робота яких пов'язана з приготуванням і роздачею їжі, взяли необхідні аналізи. Також експерти взяли проби їжі і продуктів. Перші висновки експертів будуть через кілька днів.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!