Інформаційна війна за Закарпаття: 7-хвилинну затримку літака через блогера-Тищенка висвітлили усі ЗМІ від «Рідного Закарпаття»

24.06.2021 14:23 361 0

Як раніше повідомляло видання «ZAKinfo», напружені взаємини між двома найчисельнішими за кількістю місць в Закарпатській облраді партіями тривають майже пів року. Суттєвої ескалації ситуація зазнала після призначення Миколи Тищенка на посаду голови обласного осередку провладної партії «Слуга Народу».

З того часу, кишенькові ЗМІ віднедавна партії-суперника Зе-команди – Рідного Закарпаття, висвітлюють кожен невдалий крок нового керівника облосередку «зелених».

Невиправданого ажіотажу  наробила 7-хвилинна затримка вчорашнього авіарейсу Київ-Ужгород, яким Тищенко прямував на нове місце роботи -  Закарпаття. За збігом обставин, тим самим літком із Києва планував дістатися додому і депутат Ужгородської міськради від Рідного Закарпаття, журналіст Віталій Глагола. Останній опублікував на своїй сторінці у ФБ відео, де Тищенко на тлі летовища намагається записати відеозвернення, зробити це з першої спроби політику не вдалося.

Виліт в Ужгород із Києва затримали, бо Коля Тищенко знімав відос із кількох дублів;) Мали вилетіти в 9:30. Зараз 9:37, а літак ще навіть не поїхав по руліжній смузі. 

Цьому епізоду на злітній смузі вже ввечері був присвячений матеріал на М-Студіо  -  телеканалі, який належить родинам керівників партії «Рідне Закарпаття».

Виліт в Ужгород із Києва затримали, бо скандальний народний депутат Микола Тищенко займався блогерством, знімав відео із кількох дублів. Про це повідомив журналіст Віталій Глагола на своїй сторінці у фейсбук.Словом, Микола під‘їхав до літака не з усіма пасажирами на автобусі, а приватно на автомобілі Державної прикордонної служби України. Автомобіль чемно чекав поки Микола дознімає відео і не їхав геть – повідомляє ведучій підсумкового випуску новин

Для підсилення ефекту курйозності, журналісти взяли коментар телефоном у очевидця – Віталія Глаголи.

«Рідне Закарпаття»

Варто зазначити, що гібридна війна шляхом використання кишенькових ЗМІ лише набирає обертів, а неприязнь двох партій, котрі опісля місцевих виборів створили потужну коаліцію, вже давно перестала бути прихованою.

У той час, поки ЗМІ з клану Рідного Закарпаття активно висвітлюють промахи опонентів на чолі із Тищенком, Закарпатська Зе-команда створила власний інформаційнийресурс – інтернет телебачення SNS Contrast media, яке активно висвітлює кожен крок Зе-кураторів області (та також критикує опонентів)

Зе-команда

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!