Голова Закарпатської облради Чубірко у Будапешті вручив нагороду звинуваченому в держзраді Брензовичу

28.01.2022 11:04 151 0

Заради особистого політичного виживання йому довелося форсовано "вилікуватися" від коронавірусу та знехтувати державними інтересами України.

Вчора, 27 січня, В.Чубірко разом із делегацією Закарпаття прибув до Будапешта. Як свідчать світлини, що їх ексклюзивно публікує Закарпаття онлайн, він не тільки зустрівся з угорськими високопосадовцями, але й вручив якусь нагороду з символікою Закарпаття звинуваченому у державній зраді очільнику Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) Василю Брензовичу. Останній, як відомо, вже тривалий час переховується від українського правосуддя в Угорщині.

В.Брензович був не єдиною «токсичною» особою з угорського політикуму, з якою зустрівся В.Чубірко. Як видно з фото, на зустрічі, окрім віце-прем'єр-міністра Угорщини Шем’єна Жолта, був присутній, зокрема, уповноважений уряду Угорщини з питань співпраці між Саболч-Сатмар-Березькою областю Угорщини та Закарпатською областю Іштван Грежа, якому заборонено в’їзд в Україну через втручання в місцеві вибори на Закарпатті.

За інформацією Закарпаття онлайн з джерел у владі Закарпаття, від участі в цій поїздці відповідально відмовилися цілий ряд представників закарпатського істеблішменту. Натомість, В.Чубірко заради участі у цьому візиті до сусідньої країни  навіть форсовано «здолав» коронавірусну хворобу, про самоізоляцію в зв’язку з якою повідомив щойно 20 січня. Це при тому, що для пересічних українців самоізоляція при COVID-19 має тривати від мінімально 10 днів до 2-х тижнів.

«Хвороба» В.Чубірка з великою долею ймовірності була зумовлена політично – вона була потрібна, зокрема, аби уникнути необхідності скликати, на вимогу трьох депутатських фракцій, позачергову сесію щодо відкликання з посади його заступниці Андріани Сушко. Остання, як відомо, формально потрапила в обласні депутати  від партії «За майбутнє», однак «працювала» в інтересах «Команди Андрія Балоги», завдяки якій була буквально протиснута на вказану посаду.

Натомість, поїздка до Будапешта, на зустріч з угорськими високопосадовцями для В.Чубірка виявилася пріоритетнішою. Бо у контексті формування в Закарпатській облраді владної коаліції нового формату, під В.Чубірком захиталося крісло голови вищого представницького органу влади Закарпаття. А оскільки фракція KMKSZ є суб’єктом тих домовленостей, особисте політичне «виживання» для В.Чубірка виявилися важливішим за інтереси держави.

Більше того, цим візитом і зустріччю з одіозними представниками угорського політикуму В.Чубірко також, по суті, плюнув в обличчя співробітникам УСБУ в Закарпатській області, які займаються справою В.Брензовича і яким, у зв’язку з цим, Угорщина заборонила в’їзд на свою територію.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!