Голова закарпатської облорганізації «Слуги народу» Тищенко виправдався за скандальне святкування

21.04.2021 09:35 168 0

Таке виправдання про святкування дня народження його дружини Микола Тищенко опублікував у своєму Telegram.

"З юридичної точки зору – і це аксіома для нашого карантинного часу – святкування чого-небудь в готельних номерах готелів абсолютно не заборонені. Підкреслюю, що мова йде саме про номерах готелю, а не про ресторан як про це, не розібравшись, написала частину журналістів", — зазначив куратор закарпатських "слуг".

Нардеп запевняє, що жодних адміністративних чи кримінальних справ за фактом святкування немає, як і штрафів. Тищенко обіцяє, що його дружина внесе в декларацію суму витрачену на святкування дня народження, "якщо того вимагатиме законодавство".

Водночас, він припускає, "що така ситуація могла обурити українське суспільство".

"Тому приношу свої найщиріші вибачення. Але саме перед суспільством, а не перед тими "викривачами", які в перервах між пошуками скандалів і сенсацій самі зависають в закритих ресторанах, а потім публікують фейки про інших", – написав нардеп.

Заступник Арахамії запевняє, що на вечірці було трохи більше 20 осіб, а святкування відбувалось у сімейному колі. Проте "Схеми" у своєму спецрепортажі говорили, що нарахували не менше 30 гостей. Тищенко також виправдовується, що всі гості вже перехворіли на коронавірус, а перед святом здавали тест на COVID. На жаль, нардеп не уточнив, чи перевіряли у гостей наявність негативного результату тестування.

Цікаво також й те, що 18 квітня помічник політика говорив журналістам, що його керівник святкує вдома.

Тищенко наполягає, що не робив нічого, що заборонено карантином, але хоче щоб і його також зрозуміли, оскільки робота у Верховній Раді не дає йому можливості часто бачити родину.

Насамкінець він заявив, що готовий нести політичну відповідальність за свої дії перед суспільством.

Нагадаємо, голова Закарпатського осередку "Слуги народу" Тищенко влаштував вечірку на честь дня народження дружини під час локдоуну в місті Києві.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!