Глава Укрзалізниці пішов у відставку

09.08.2021 17:20 76 0

Наглядова рада компанії рекомендувала уряду погодити призначення Олександра Камишина новим тимчасовим виконувачем обов'язків голови правління Укрзалізниці.

Виконувач обов'язків голови правління Укрзалізниці Іван Юрик подав до наглядової ради заяву про звільнення від цих обов'язків. Його заяву вже задовольнили, повідомляє прес-служба компанії в понеділок, 9 серпня.

В Укрзалізниці зазначили, що "взяли до відома рекомендацію, зазначену в рішенні Ради національної безпеки й оборони" і пов'язані з цим обговорення. Зокрема - доручення від Міністерства інфраструктури, засноване на рішенні Кабміну, акціонера компанії.

Так, наглядова рада 7-8 серпня провела позачергове засідання і вирішила задовольнити заяву Івана Юрика про звільнення його від тимчасового виконання обов'язків голови правління з дати призначення нового тимчасового виконувача обов'язків.

При цьому Юрик продовжить роботу в Укрзалізниці на посаді члена правління, відповідального за фінанси. Наглядова рада рекомендує Кабміну задовольнити зазначену заяву і прийняти відповідне рішення.

Наглядова рада також розглянула рекомендацію номінаційного комітету і вирішила рекомендувати уряду погодити призначення Олександра Камишина новим тимчасовим виконувачем обов'язків голови правління до 31 грудня 2021 року або до обрання нового постійного голови правління.

"Процес обрання постійного голови правління прозорим і конкурентним способом, як це визначено статутом Укрзалізниці, триває. Добір консультантів з людських ресурсів для допомоги в цьому процесі повинен бути завершений уже на цьому тижні", - додали в компанії.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!