Експрокурора з оточення підсанкційного Пересоляка планують призначити керуючим виконкомом Ужгорода

24.09.2021 15:54 26 0

Йдеться про недолюстрованого експрокурора і колишнього заступника мера Ужгорода Івана Шимона, який знову планує повернутись у владу.

Згідно з проєктом рішення Ужгородської міської ради "Про керуючого справами виконкому" на наступній сесії планується зміна однієї із керівник посад у владі обласного центру Закарпаття.

Так, депутати хочуть з 7 жовтня замінити керуючого справами виконавчого комітету міськради Ігора Фартушка на Івана Шимона.

За інформацією джерел редакції у місцевій владі, лобіює це призначення міський голова Б. Андріїв та безпосередньо депутати від "Рідного Закарпаття", яке перебуває під "контролем" Валерія Пересоляка, щодо якого 2 квітня РНБО запровадило персональні "антиконтрабандні" санкції.

Водночас, враховуючи, що влада як в області, так і в Ужгороді, зосереджена в руках президентської партії, то без домовленостей зі "слугами" і їх куратором Миколою Тищенком обійтися не могло.

Слід нагадати, що саме після зміни владної коаліції в Ужгородській міськраді влітку і переформатування її під "слуг", І. Шимон позбувся посади заступника міського голови. І тепер виключно лише за їх "згоди" він може повернутись на керівну посаду.

До цього він займав посаду першого заступника прокурора Закарпатської області, а в часи президентства Віктора Януковича працював в обласній прокуратурі на керівних посадах, однак уник люстрації.

Громадськості І. Шимон запам'ятався на посаді заступника мера поборами в будівельній сфері, яку курував, а також  "лобіюванням" знищення зеленої зони із унікальними акаціями на вулиці Собранецькій в Ужгороді. Внаслідок чого на її місці була влаштована автостоянка для новобудови, в якій через "піджаків" чиновник має щонайменше 3-и квартири.

Також, за даними порталу "PROSUD", у власності родини Шимонів є десятки об'єктів майна, оформлених здебільшого на родичів. Крім того, в 2015 році він увійшов до десятки найбагатших прокурорів України, а про мільйонні статки згодом розповіло і ЦРУ.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!