Ексголова села та ексрадник голови Великоберезнянської РДА здійснив наїзд на протестувальників

23.06.2021 15:04 67 0

Сьогодні, о 07:30 у Великому Березному освітяни перекрили дорогу задля збереження школи-інтернату.

Як стало відомо, близько 08:00 в смт Великий Березний колишній посадовець здійснив умисний наїзд на декілька десятків людей, які переходили пішохідний перехід біля школи-інтернат в рамках протесту проти закриття закладу.

Місцева поліція, яка забезпечувала громадський порядок повністю бездіяла, просто спостерігавши з узбіччя, і лише після закликів людей втрутитись підійшли до автомобіля порушника.

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор

Тобто, правоохоронці не те, що не склали протокол за очевидне порушення ПДР, а й взагалі не провели жодної роз'яснювальної роботи з порушником та мовчки відпустили його з місця події.

За інформацію мешканців селища, даний посадовець тісно пов'язаний із криміналітетом та правоохоронними органами. Крім того, В. Опаленик активно підтримував Антимайдан під час Революції Гідності та не приховує свою прихильність до "руського міра". 

Протягом 2019 року він був радником в голови Великоберезнянської РДА Василя Кірика, який свого часу "керував" всіма виборами в районі як партійній функціонер "Партії Регіонів". На місцевих виборах в 2020 році В. Опаленик координував виборчий штаб депутата Закарпатської обласної ради Ярослава Шукаля.

Джерело: Закарпаття онлайн

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!