Двоє закарпатців потрапили в топ-10 контрабандистів України їх рахунки та майно арештовані

03.04.2021 11:47 195 0

Вчора, своїм рішенням РНБО України, ввело санкції проти топ-10 контрабандистів України, основою такого рішення послужила довідка СБУ.
 

Серед них двоє уродженців Закарпаття, президент футбольного клубу "Минай" Валерій Пересоляк та Орест Фірманюк з Виноградова.

Валерій Пересоляк - президент і власник ФК "Минай". Багато років працював на митниці, остання посада перед звільненням – заступник начальника управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС. Проживає в селі Минай, Ужгородського району.

Валерій Пересоляк на фото зліва
Валерій Пересоляк на фото зліва

Орест Фірманюк - уродженець Виноградова Берегівського району. Офіційно власник столичних ТОВок "Валгер груп" та "Бізнес-111", неофіційно - куратор та вигодоотримувач групи компаній "Твоя логістика", організатор "сірих" митних схем та один з ключових гравців на ринку контрабанди товарів господарської групи і тканин. "Працює" на Одеській митниці та в аеропорту "Бориспіль". Значиться на сайті "Миротворця", де оприлюднюється інформація про підприємців, котрі співпрацюють з серапатистами ОРДЛО.

Орест Фірманюк


Схоже, що влада вирішила боротися з контрабандою не стандартними методами чим визнала, що правові та судові методи в Україні не працюють.

Все це нагадує історію італійського гангстера Аль Капоне, який нажився на контрабанді алкоголю в США в період «сухого» закону 1920-х та 1930-х роках, який був засуджений за не сплату податку на прибуток.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!