Добре серце: на Закарпатті стоматолог безкоштовно лікує зуби людям з інвалідністю

02.04.2021 15:18 115 0

Олег Орос працює стоматологом у селі Великі Лази на Ужгородщині вже багато років. За цей час допоміг тисячам людей отримати гарну та здорову усмішку.

У 2019-му році лікар разом зі своїми колегами вирішив безкоштовно допомагати людям, що не можуть дозволити собі похід до стоматолога. Чоловік розповів, що 10-15% пенсіонерів Закарпаття не мають змоги встановити зубні протези, ціни на які стартують від 6 тисяч гривень, тому вирішив допомогти спочатку їм. Планували обслуговувати 1 пенсіонера в місяць, але бажаючих виявилось так багато, що графік довелося змінити.

В результаті ця акція, що отримала назву «подаруй усмішку» тривала майже 3 роки та за цей час більше півсотні закарпатських пенсіонерів отримали зубні протези абсолютно безплатно. Та коли ця акція закінчилася, Олег вирішив не зупинятись та дарувати усмішки далі.

Не так давно закінчилася моя благодійна акція «Подаруй Усмішку» в якій нам майже за 3 роки вдалося запротезувати близько 60 пенсіонерів нашого краю. На цьому ми з колективом не зупинилися і, як я обіцяв почали допомагати та дарувати усмішку людям з обмеженими можливостями.

Перші пацієнти з’явились ще у 2020-му році. Зараз акція набирає обертів. Коли та чому вирішив безплатно допомагати потребуючим, Олег Орос відповідає скромно:

Спробуй зробити щось для когось дуже значуще, і не чекати за це вигоди чи плати, а просто щире дякую. Сльози щастя людей, які не в змозі зробити для себе елементарних речей через брак коштів, це найбільша винагорода для мене, відчуття, що я справді для когось корисний. Мета життя — не бути щасливим чи багатим. Це бути корисним, бути співчутливим, це для мене має значення.

 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!