Депутати Ужгорода приступили до "дерибану" заплави річки Уж

28.07.2021 11:04 237 0

Йдеться про 2,5 гектари території із лісом в заплаві річки Уж на об'їзній дорозі обласного центру Закарпаття, неподалік АЗС та повороту на вулицю Гранітну.

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

Так, 8 липня на другому пленарному засіданні 7-ї сесії Ужгородської міськради депутати проголосували за надання дозволу з подальшою передачею у власність громадянам Михайлу Мацанину та Дмитру Горовенку двох земельних ділянок загальною площею 2,5 га для ведення особистого селянського господарства в районі об’їзної дороги та ромського поселення на вул. Гранітній.

Як повідомляє Закарпаття онлайн, підтримали це очевидно незаконне рішення майже одноголосно всі присутні депутати – 31 з 33 присутніх. 

"Відповідно до генплану в межах міста взагалі не передбачено передачу земель під сільське господарство, тим більше заплав річок та зелених насаджень як земель загального користування. Це очевидно є схемою для приватизації земель з подальшою зміною цільового призначення через "піджаків", тобто в обхід мораторію, аукціону, чинного законодавства та здорового глузду в цілому. Також не зрозуміло, де превентивна діяльність правоохоронних органів і яка позиція профільних структурних підрозділів органів влади, що за законом розглядають, попередньо обговорюють та виносять на розгляд депутатів дані питання. Якщо немає зауважень, значить вони або професійно непридатні або корупційно зацікавлені. А потім, після чергової повені, будемо знову шукати крайніх", – зазначає Віталій Грегор.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!