ДБР оголосило Леросу підозру за середній палець, показаний Зеленському

11.11.2021 13:24 308 0

Державне бюро розслідувань оголосило підозру в хуліганстві позафранкційному народному депутату Гео Леросу за непристойний жест в стінах парламенту.

"11 листопада 2021 року за дорученням виконувача обов’язків генерального прокурора вручено письмове повідомлення про підозру народному депутату за грубе порушення громадського порядку у сесійній залі Верховної Ради", - вказано у повідомленні.

Слідчі ДБР у межах розслідування кримінальної справи встановили, що 4 листопада народний обранець, виступаючи з парламентської трибуни, образливо висловився щодо вищих посадових осіб держави.

"Він не реагував на зауваження головуючого  на засіданні, продовжував такі дії навіть після вимкнення за рішенням головуючого мікрофону. Усвідомлюючи, що промова не буде фіксуватися засобами масової інформації, показав непристойний жест, демонструючи зневагу до загальноприйнятих норм моралі й соціального оточення", - прокоментували у ДБР.

Правоохоронці зауважують, що у цих діях парламентаря "чітко простежується мета створити  власний медійний та політичний образ, підвищити власну медійну впізнаваність, привернути увагу засобів масової інформації, суспільства та інших політиків до своєї особи".
Леросу оголосили підозру в грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства (ч. 1 ст. 296 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 4 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років. Вирішується питання про обрання Леросу запобіжного заходу

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!