Чиновника київської митниці викрили в махінаціях на 6,5 млн

20.07.2021 13:19 45 0

Держінспектор мав контролювати правильність оподаткування акцизом продукції, що ввозиться, проте допускав безакцизне ввезення нафтопродуктів.

Головного держінспектора київської митниці підозрюють в тому, що він покривав махінації з кодом, що завдало збитків на загальну суму понад 6,5 млн грн. Про це у вівторок, 20 липня, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

За даними слідства, у вересні-листопаді 2020 він перевіряв правильність класифікації нафтопродуктів, представлених для митного оформлення.

"(Підозрюваний) підтверджував правомірність визначення кодів, за якими вони не підлягали оподаткуванню акцизним податком. Однак, згідно з нормами податкового законодавства та висновків лабораторних досліджень, нафтопродукти, які ввозяться, необхідно було класифікувати за кодом, який передбачає нарахування акцизного податку. В ході досудового розслідування зафіксовано 26 епізодів протиправної діяльності, в результаті чого державний бюджет недоотримав акцизного податку та ПДВ на загальну суму понад 6,5 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Чиновнику оголошено про підозру за фактом зловживання службовим становищем.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!