Батько голови Львівської ОДА купив на аукціоні завод – ЗМІ

26.09.2021 19:28 29 0

Компанія львівського бізнесмена, батька голови Львівської ОДА Зіновія Козицького викупила майно Дашавського заводу композиційних матеріалів у Стрийському районі під час онлайн-аукціону. Компанія заплатить за занедбаний завод 36,4 млн грн.

Про це повідомляє ZAXID.net.

Дашавський завод композиційних матеріалів спеціалізується на переробці сажі – напівфабрикату для виготовлення гумового взуття, ізоляційних матеріалів для нафто- і газопроводів, автомобільних покришок та інших виробів. Його клієнтами, зокрема, є великі компанії – "Оператор ГТС", "Укртранснафта", "Укртрансгаз" та інші. На цьому заводі станом на кінець червня працювало 33 людини. Водночас майно підприємства перебуває у незадовільному стані.

У серпні 2021 року Фонд держмайна виставив завод у Стрийському районі на продаж за 33 млн грн. На публічних торгах, які відбулись 23 вересня, перемогла компанія "Гео-Надра-Інвест". Ця фірма отримала право викупити майно державного заводу за 36 млн 375 тис. грн. Незабаром Фонд держмайна має підписати з компанією договір про продаж.

Згідно з даними системи YouControl, ТзОВ "Гео-Надра-Інвест" належить львівському мільйонеру, батькові голови Львівської ОДА Зіновію Козицькому. Активи 64-річного бізнесмена об’єднані у групу компаній "Західнадрасервіс", яка спеціалізується на видобувній та альтернативній енергетиці.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!